Kauba tagastamine

Kontaktid | Maksmine | Kohaletoimetamine Suuruste tabel

Kas ma saan e-poes toodet vahetada?

Kahjuks e-poes vahetusvõimalus puudub. Teil on võimalus tooted tagastada ning esitada uutele toodetele uus tellimus.

Kauba tagastamine

Tagastada saab ainult kandmata toodeid nende algses seisukorras. Ketsikarp on osa tootest ehk palume alati tagastused topelt pakendada. Kaupa tagastades on Teil võimalus kasutada sama pakkekotti millega kauba kätte saite. Juhul kui seda pakendit enam ei ole, siis tuleb toode siiski pakendada pappkasti või kilekotti originaalset tootepakendit kahjustamata. Vajaliku tagastuse informatsiooni lisab pakile kuller ise.

 

  • Tagastamine kui kaup on tellitud Omniva pakiautomaati:
    Teile saadetakse tagastuskood sõnumiga kui kaup on jõudnud pakiautomaati, selle koodiga saate toote pakiautomaadist tagastada. Tagastamiseks tuleb viia pakk Omniva pakiautomaati ja sisestada sõnumiga saadud tagastuskood.

  • Tagastamine kui kaup on tellitud Itella pakiautomaati:
    Tooteid saab tagastada igasse Itella pakiautomaati - kasutada sama koodi, millega pakk kätte saadi.
    NB! Kui saite paki kätte uuest valgest Smartpost pakiautomaadist ning soovite sinna tagastada, palume ühendust võtta Itella Smartpost klienditoega.

 

Millal ma saan tagastatud toote eest raha tagasi?

Kauba laekudes tagastame raha samale arvelduskontole, millelt raha meile laekus viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödudes. Me võime keelduda tagasimaksete tegemisest seni kuni kaup on meieni jõudnud ja kontrollitud või klient on esitanud tõendi, et on selle kauba meile tagastanud.