Poed

Eesti

Läti

Leedu

Soome

Ballzy Ülemiste Vabaaeg ketsipood

Ketsid. Kogukond. Kunst ja kultuur. See on see mis meid seob. Kõiki neid asju endas kandes püstitasime oma esimese ketsipoe. See muutis kõvasti mängu ja tõi meie eludesse PALJU positiivset muutust. Tallinnas Ülemiste keskuses asuv pood oli “Ballzy blue” sarja esimene asukoht, inseneriks ei keegi muu kui Karmo Ruusmaa. Sisekujunduses võtsime eesmärgiks erineda kõigist sellest mida sa näed keskustes ja otsustasime tekitada värviplahvatuse ja nii värvus kogu meie pood täiesti siniseks. Siia juurde veel Karmo maalid, milledel palju infot konkreetsete mudelite kohta, ketse ja nende ajalugu selgitavad raamatud, erinevad kujukesed ja isegi sinine korvpall. Aa, ja poe põhiatraktsioon on key master mängumasin kus külastajatel on võimalus võita värske paar ketse vaid hinna murdosa eest! Ehk kui sa linnas oled, siis ei tasu kaks korda mõelda – Suur Sõjamäe 4 on aadress ja tule külasta meie maailma ja kui ajastusega veab siis saad ehk osa mõnest ketsiloosist või muust üritusest!

Suur-Sõjamäe 4 11415 Tallinn, Eesti /Teisel korrusel

E-L 10:00 - 21:00 P 10:00 - 19:00

+372 5308 3228 | [email protected]

Ballzy Pärnu Mnt. KorvpallipoodPärnu mnt. 144 11314 Tallinn, Eesti

E-N 9:30 - 16:00

+372 5344 6797 | [email protected]

Ballzy Ice Vabaaeg ketsipood

„Üks vanilli jäts ja ühed Jordanid palun!“ Yep, nüüd on sul see võimalus. Kes oleks arvanud, et sa saad jäätise poest kunagi ketse osta? Aga unistused ongi ju selleks, et neid teostada. Ice Ice Ballzy on saanud inspiratsiooni jääst ja jäätisest. Sinna juurde käivad veel ka kuumad ketsid ning ongi olemas epic combo. Väike jahutus ja uued maitsed on garanteeritud! Ballzy ketsipoest leiad alati neid mudeleid, mida on mujalt raske leida. Kui soovid endale streetweari kõige värskemaid palasid siis Ballzy on kindlasti koht, kus oma soovidele lahendused leiad! Magus valik ja hinnad ootavad sind, sest sellist kontseptsiooni pead sa kindlasti oma silmaga nägema. Ehk on tegu lausa kaheksanda maailmaimega. Eks seda otsusta ise. Parajalt jäise, kuid magusa maitse ja vibega loodud elustiilipood Ballzy Ice on avanud oma uksed Viru Keskuses 2. korrusel ja ootab uudistama kõiki ketsi ja jätsi sõpru! Keep it Ballzy ja keep it icy!

Viru väljak 4-6, 10111 Tallinn, Eesti /Teisel korrusel

E-P 10:00 - 21:00

+372 5460 0043 | [email protected]

Ballzy Ülemiste

Ballzy Pärnu Mnt.

Ballzy Ice

Ballzy Fastfoot Vabaaeg ketsipood

Feed your feet. Kui argipäevastest vahepaladest isu täis ei saa, siis Ballzy Fastfoot pakub sulle erinevaid lahendusi oma menüüst, mis on sama pikk ja lai kui Joel Embiidi käteulatus. Tule ja hellita oma jalgu kõige mahlasemate ja krõbedamate paladega! Ballzy kandikud on lookas kõige teravamatest retro paladest ja otse laborist tulnud innovaatilistest isuäratajatest. Läti flagship ammutab inspiratsiooni meie lemmikburkside esindustest. Olgem ausad – kes ütleks ära ühest mahlasest ampsust?! Aga pea meeles, et seda elamust kogeda pead oma jalad kiiresti käima panema ja seadma suuna Riiga, sest Fastfoot on saadaval eksklusiivselt ainult seal! Kohale jõudes ootab sind ees kõige laiem kuuma ketsi valik ja kõige suurem burger meie regioonis – maitseelamus garanteeritud!

Maskavas iela 257 Riia, Läti /Esimesel korrusel

E-P 10:00 - 21:00

[email protected]

Ballzy Bungalo Vabaaeg ketsipood

Kas elu on tõmmanud lukku ja taskus heliseb telefon koos reminderiga, et „vajad puhkust ja uusi ketse“, siis no problemo. Ballzy Airlines teab just idekat kohta sellisele murele. Ballzy „Bungalo“ pood Alfa ostukeskuses on justkui mõnus puhkus, mille kuldkliendid on sneakerheadid ja streetwear`i austajad ning, mille valik on alati sama kuum kui palmide all olev liiv. Sul on võimalus riputada endale võrkkiik, nautida mahlaseid kokteile ja sellele lisaks proovida veel Ballzy parimaid ketse ja tutikaid kollektsioone. Paki oma kott kokku ja tõmba Ballzy Airlinele kõned peale, sest sinu „Bungalo“ puhkus ootab sind.

Brīvības gatve 372, Riia, Läti / 2. korrus

E-P 10:00 - 21:00

+371 25171750 | [email protected]

Ballzy Ballery Vabaaeg ketsipoodLielirbes iela 29, Riia, Läti / 2. korrus

E-P 10:00 - 21:00

+371 648 11135 | [email protected]

Ballzy Läti KorvpallipoodČaka iela 132A Riia, Läti

T-R 10:00 - 19:00 L 11:00 - 17:00

+371 26380488 | [email protected]

Ballzy Akropole Rīga

Ballzy Akropolis Vilnius Vabaaeg ketsipood

Veame kihla, et sa pole sellises kinos käinud. Kinos käiakse ju selleks, et saada täiskogemus ja filmist maksimumi võtta. Täiskogemus on ka see mida me oma Vilnius Akropolis poega aka Sneaker Cinema’ga pakkuda tahame. Võttes inspiratsiooni filmidest ja kinodest, disainis Karmo Ruusmaa poe selliseks, et selle külastamine oleks elamus, mitte lihtsalt koht, kust jalatseid osta. Kõik siin, alustades vaibast põrandal ja popkorni topsidest seintel kuni hiiglasliku ekraani ja kinotoolideni ning kassani, mis näeb välja täpselt nagu vanakooli kinodes, on valitud selleks, et tunneksid ennast just nagu kinos. Ja muidugi ei saa ilma nüüdseks klassikalise Ballzy blue käekirjata – koha peamine värv on sinine ja detailid mustad. Tule ja vaata ise, garanteerime Sulle head emotsioonid!

Ozo g. 25 Vilnius, Leedu /Esimesel korrusel

E-P 10:00 - 21:00

[email protected]

Ballzy Akropolis Vilnius

Ballzy Soome KorvpallipoodOravannahkatori 3 Espoo, Soome

E-R 12:00 - 19:00 L 11:00 - 17:00

+358 45 6480155 | [email protected]

Ballzy Soome