New Balance 550 Cream Black

New Balance 550 Cream Black


New Balance 550 Cream Black
Ballzy ar prieku Jums piedāvā vienu no šī brīža karstākajiem New Balance siluetiem – modeli #550, kurš ieguvis plašas snīkerhedu simpātijas. Krāsu kombinācija ir tik kārdinoša, ka pilnīgi varētu nokost kādu gabaliņu no šiem apaviem…

-

New Balance Cream Black ir 550tā modeļa dizains ar krēmkrāsas pamatni un melnām detaļām, kas veido perfektu toņu kombināciju. Īpaši komfortabli snīkeri Tavu outfitu veidošanā ir svarīga sastāvdaļa, tāpēc ar šo variantu garām nošaut nav iespējams. Nedaudz retro stilā, bet tajā pašā laikā ļoti mūsdienīgi.

-

Katrs snīkerheds zina, ka piemeklējot sev jaunus snīkerus ir jāpārbauda arī statuss drēbju skapī, vai arī tur nav nepieciešami papildinājumi. Esam saņēmuši apjomīgu pievedumu ar jauniem NB un Carhartt apģērbiem un Tu jau zini, ka Ballzy vienmēr rūpējas par to, lai Tev būtu pieejamas hyper-super-mega kolekcijas no top zīmoliem.

-

Ko tur vairāk gari runāt, vienkāŗši apciemo Ballzy FastFoot veikalu Akropole Rīga telpās, jo arī tur atrodams limitēts daudzums ar šiem burvīgajiem snīkeriem.

Kad būsi ticis pie jauniem apaviem, būs laiks saldi nosnausties – gluži kā attēlā. Dienas labākais moments!