NEW BALANCE 550 "WHITE NIGHTWATCH GREEN"

NEW BALANCE 550 "WHITE NIGHTWATCH GREEN"

Läbi ketsimaailma on kuulda korralike kõlakaid, et New Balance lendab igapäev aina julgemalt peale ja näha on, et paak on neil korralikult täis pandud, sest maha rahunemisest pole kippu ega kõppu. Meile aga sobib see. New Balance on fosure pleeg teema, seega loodame, et nad jätkavad enda imelist teekonda ketsimaastikul ka edaspidi.

-

Tänaseks staariks on ei keegi muu kui New Balance viimane bossman numbriga 550. Kui eelnevalt oleme saanud teile tuvustada üleni valgeid 550-e ja mõningaid natukene värvikamaid ,siis tänased ketsid on lausa nii magusad, et nüüd ei teagi kas peaks ketsi hoidma senikaua kuni kevad tärkab taas või kanda ketsi sügisel, sest värvide combo on lausa võrratu.

-

Korvpallist inspireeritud madala lõikega kets on kombineeritud valgest nahast ja võrgust pealispinnast. Perforatsioonid kaunistavad keskmisi nahkpaneele tumerohelise dekooriga, samas kui ketsi nina on saanud asümmeetrilise lõikega toonitud paigutuse. Kollased äärised lisavad ketsidele vintage hõngu.

-

Kui soovid endale ühte korraliku vintage raudvara enda ketsikogusse lisada, siis ei tule sul muud teha kui ennast rafflesse kirja panna ja loota parimat. Veidike põnevust on ju alati hea.

-

SELLES LOOSIS OSALEDES ON SUL

VÕIMALUS VÕITA OSTUÕIGUS.

-

TOOTEKOOD : BB550PWC

-

SUURUSED: 41.5 – 46 EUR

-

KETSI HIND: 149 €

-

OSALE OSTUÕIGUSE LOOSIS

ENNE : 22.09.2022 23:59

-

raffle.ballzy.eu

-

#ballzy #ballzyketsiloos #raffle #ketsikuningad #sneakerplug

 

 

 

MODEL: Martin Jaago @martinjaago

FOTOS: Rasmus Valdmann @r2smuz

EDIT: Kelly Kaldra @kellykaldra

 

 

Click here to enter